Nové ředitelství Nové ředitelství

Nové ředitelství

Od roku 2008 probíhala rekonstrukce starého bytového domu na administrativní budovu zemského ředitelství a klientského centra, kde jsme připraveni vám poskytnout naše služby. Najdete nás na Sokolovské ulici v Karlových Varech přímo u autobusové zastávky Rozcestí u Koníčka směrem ke Kauflandu. Otevřeno máme každý všední den od 10.00–17.00 hodin. Rekonstrukce byla náročná, a proto budeme rádi, když se k nám přijdete podívat a nezávazně si popovídat o vašich finančních možnostech.

Výroční setkání 2013 Výroční setkání 2013

Výroční setkání 2013

Jako každý rok, i letos se konalo výroční setkání spolupracovníků zemského ředitelství Dany Benáčkové. Akce se uskutečnila v pátek 25. 1. 2013 v Lidovém domě v Karlových Varech. Setkání se zúčastnilo přes 100 našich kolegů i se svými protějšky, nechyběli zástupci partnerských společností a pozvání přijali i představitelé centrály OVB Allfinanz a.s. z Prahy a z BRD. Setkání začalo odpoledne oceněním nejúspěšnějších spolupracovníků a pokračovalo v bujaré náladě až do ranních hodin.

Finanční vzdělávání Finanční vzdělávání

Finanční vzdělávání

Naši spolupracovníci realizují v základních a středních školách přednášky na základě vzdělávacího projektu Moje Familie, vytvořeným společností OVB Allfinanz. Cílem je zvýšit finanční gramotnost žáků jednoduchou formou. Na přednášky navazuje znalostní test ověřující zejména termíny ze světa financí a internetová hra Moje Familie, která zábavnou formou seznamuje žáky s rodinným rozpočtem. Děti si vyzkouší hospodařit se svými vlastními penězi, řeší výdaje domácnosti a snaží se během hry ušetřit peníze na vysněnou dovolenou.

Vyhraná sázka Vyhraná sázka

Vyhraná sázka

Spolupracovníci ZŘ Dany Benáčkové splnili kritéria vyhlášené prodejní soutěže, a tím i sázku na zvýšení produkce, vyhlášenou Mariem Freisem, ředitelem OVB pro zahraničí. Za odměnu si zaletělo 30 nejlepších kolegů na návštěvu Holdingu OVB do Kolína nad Rýnem v Německu. Kromě výměny zkušeností s nejúspěšnějšími spolupracovníky OVB Evropa měli účastníci k dispozici dostatek času na zábavu, prohlídku města, nákupy a party v jednom z nejlepších kolínských klubů.

Horký prachy Horký prachy

Horký prachy

Oblastní ředitelka Věra Zámečníková a oblastní vedoucí Tomáš Benáček byli vybráni producenty k účinkování v TV pořadu Horký prachy. Námět pořadu vznikl z důvodu neexistence televizního programu s investiční tematikou, který by byl zábavný a jednoduchou formou seznamoval diváky s možnostmi investic. Cílem pořadu byla snaha přimět lidi změnit uvažování o tom, co mohou dělat se svými penězi, inspirovat je k hledání dalších informací o investování a tím překonat názor, že je investování vyhrazeno úzké skupině bohatých lidí.

Relax a zábava Relax a zábava

Relax a zábava

V polovině srpna se tým spolupracovníků BL Tomáše Benáčka vydal na raftech pokořit řeku Vltavu. Zastávku si udělali na prohlídku hradu a zámku v Českém Krumlově. Nedělní večer patřil nezapomenutelnému zážitku z divadelního představení Robin Hood v Otáčivém hledišti v Českém Krumlově.

prevnext